Отзывы о курсах

Фильтр по курсам

Выбранные курсы

MTCNA – Network Associate. 1-й уровень. Базовый

28 апреля 2021

Замечательный курс для тех, кто только начинает свой путь в мир сетевых технологий, в особенности оборудования MikroTik. Спасибо тренеру Вадиму Скорничу за качественно преподнесенный материал и качественную поддержку в обучении! Рекомендую!

Показать весь отзыв
Сергій
Ответить

MTCEWE – Enterprise Wireless Engineer. 2-й уровень, Engineer

20 апреля 2021

Цікавий курс. Хоча до цього неодноразово налаштовував CAPsMAN, дізнався багато цікавого, і того через що в мене періодично граблі виникали. Дякую тренеру та Мікротік УА за курс.

Показать весь отзыв
Сергій
Ответить

MTCTCE – MikroTik Certified. 2-й уровень, Engineer

16 апреля 2021

Хороший курс и весьма сложный, я бы рекомендовал на него ити после ROUTING + SWITCHING, а после этого на SECURITY именно в таком порядке. Потому что не понимая маршрутизацию, сложно строить тунели, а не понимая свитчинга сложно понимать как ограничивать трафик :) Поэтому без базовых знаний на этом курсе делать нечего, будете слушать не понимая о чем речь. Жаль мало времени я бы растянул его на недельку этот крус и замешал бы его с сесурити курсом, для знаний было бы полезней.

Показать весь отзыв
Александр
Ответить

MTCNA – Network Associate. 1-й уровень. Базовый

18 марта 2021

Курс MTCNA дуже цікавий і пізнавальний. Не зважаючи на те, що обладнанням MikroTik користуюсь давно, для себе дізнався дуже багато нового і цікавого. Дякую усім організаторам тренінгу, за те що не зважаючи на труднощі - навчання відбулось. Менеджер Тетяна завчасно повідомляла про усі зміни. І ще, я дуже радий, що навчання проходило саме у Львові. Особливо вдячний тренеру Ігору Греськів, за те що чітко та доступно виклав тему курсу і навіть більше, відповідав на усі поставлені запитання, що виникали і детально роз'яснив усі тонкощі та особливості RouteOS.

Показать весь отзыв

MTCNA – Network Associate. 1-й уровень. Базовый

16 марта 2021

Чудово збалансований і чітко викладений курс, з можливістю отримати детальні пояснення у певних особливостях та закономірностях при роботі з Mikrotik та RouterOS. Тренером Ігорем Греськівим, як на мене, була проведена плідна робота по детальному поясненні курсу з безліччю лабораторних робіт. Практичних та наочних розяснень готових конфігурацій та рішень, що знаходились віддаленому доступі. Щиро вдячний організаторам за проведення даного курсу у місті Львові.

Показать весь отзыв
Ярослав
Ответить

MTCRE Fast Track – Routing Engineer Fast Track. 2-й уровень, Engineer

16 марта 2021

Відверто не очікував, що курс буде настільки для мене цікавий.
Умови і матеріали проведення курсів дуже хороші (підручні матеріали, блокноти, ручки, проектор, маркерна дошка, від якої тренер практично не відходив), також дуже приємно, що курс проводився українською мовою, що набагато спрощувало сприйняття інформації україномовними слухачами.
Обіди були смачні і проводились в гарному історичному місці Львова, готелі "Жорж" з приємною атмосферою :)
Відносно складності, так не легко. Наприклад, я ніколи не мав справу з динамічною маршрутизацією, загальну теорію ніби розумів, але практики ніколи не мав. Дякуючи нашому тренеру Ігору Греськіву, який, можна сказати все "розжував на пальцях" стало все набагато зрозуміліше.Ні одне запитання не залишалось без відповіді, Ігор охоче все пояснював, що було незрозумілим.Виконували багато лабораторних робіт, як на самих девайсах, так і CHR на віртуалках, і що було ще цікавіше на різних хостингах. Також Ігор багато показував прикладів на своїх робочих системах, що покращувало розуміння примінення даних техологій на практиці.
Мої враження залишились дуже позитивні і сподіваюсь моїх колег так само, так, як ми всі разом спілкувались в процесі навчання)

Показать весь отзыв

MTCRE Fast Track – Routing Engineer Fast Track. 2-й уровень, Engineer

15 марта 2021

Доброго Дня! курс проходив для поновлення сертифікату. Оскільки практичні знання невеликі бо один раз налаштував Mikrotik і "забув" про нього бо все працює. Проте поновлювати знання десь треба а курси це набагато ЕФЕКТИВНІШІ за інтернет плюс є сертифікат що засвічує знання! Порада проходити курси і це не реклама а власна думка! Курс сподобався проте для знань треба більше практики! І це маю на увазі Себе!

Показать весь отзыв

MTCNA Fast Track – Network Associate Fast Track. 1-й уровень. Базовый

8 марта 2021

Если ваши знания равны нулю лучше идти на полный курс, материал так сжат что только подготовленный слушатель поймет о чем идет речь. Отдельного уважения заслуживает инструктор который в такие сроки может вас подготовить к сдаче экзамена. Доходит даже до самых неопытных, но им я бы все же не рекомендовал выбирать путь камикадзе. В остальном все просто отлично, вам покажут несколько интересных техник после чего вы посмотрите на микротик по новому. Ну и я бы заменил обеды в Киеве на пиццу, пицца точно зайдет всем, а вот тифтельки мягко говоря для гурманов. На заметку организаторам, в доминосе недорогие хлебцы с начинкой одного такого хватит на весь день даже самому голодному, вкусно сытно и безопасно.

Показать весь отзыв
Александр
Ответить

MTCSE – MikroTik Certified Security Engineer. 2-й уровень, Engineer

27 февраля 2021

Проходив навчання з 22.02-24.02, звісно маючи певні знання вже до початку курсу, але "заткнув" певні діри в знаннях. Тренерському складу окрема подяка, оскільки крім основної програми зачепили ще окремі питання по побудові захищених тунелів, багато практики, наочно бачиш як відбуваються ті чи інші процеси під час атаки на роутер. Дякую Ntema за таку гарну можливість отримати нові знання )

Показать весь отзыв

MTCNA – Network Associate. 1-й уровень. Базовый

25 февраля 2021

Отличная возможность обновить, дополнить знания о работе сетей, протокола tcp ip. Получить систематизированное представление о возможностях оборудования Микротик, операционной системе routerOS. Хочу отметить высокий уровень организации обучения, в наличии все необходимое чтобы не отвлекаться от процесса и в короткие сроки получить максимум информации. Отдельная благодарность Вадиму Скорничу за создание благоприятной атмосферы для успешного тренинга, несмотря на ожидаемо разный базовый уровень студентов. Удачи всей команде в дальнейших проектах! Обязательно буду продолжать свое обучение.

Показать весь отзыв