Отзывы о курсах

Фильтр по курсам

Выбранные курсы

Red. & Mon. – Red. & Mon.. 1-й уровень. Базовый

5 октября 2022

Доволі корисний курс на якому Ви отримаєте знання для полегшення своєї рутинної роботи. Олександр Морозов доступно пояснює, як ліквідувати єдину точку відмови за допомогою налаштування протоколу VVRP та як його налаштовувати на обладнанні. Також детально пояснюється протокол SNMP та детально розглянуті завдання системи моніторингу на прикладі NetXMS. Рекомендую даний курс!

Показать весь отзыв

MTCSE – MikroTik Certified Security Engineer. 2-й уровень, Engineer

2 октября 2022

Огромное спасибо Александру. Прохожу у Александра уже 3й курс! Огромное количество информации! Очень интересное изложение материала с подробностями, примерами и "тонкими" моментами. С начала разбирали теоретическую часть очень подробно. Объяснял по нескольку раз и с разных углов. Много дополнительной и интересной информации из практики и продакшена. Лично у меня было очень много вопросов и на все получил развёрнутые ответы. Спасибо за Ваш труд и до встречи на следующем авторском курсе!

Показать весь отзыв
Олександр
Ответить

MTCSE – MikroTik Certified Security Engineer. 2-й уровень, Engineer

26 сентября 2022

Щиро дякую за курс Олександру Морозову. Прекрасно подає матеріал, розкладає все "по полицях". Завдяки йому нарешті розібрався з IPSec i Packet Flow. Дізнався ще цілу купу корисних інструментів і практик, які однозначно допоможуть в роботі. Щиро вдячний за курс. Олександру великий RESPECT

Показать весь отзыв

MTCRE – MikroTik Certified Routing Engineer. 2-й уровень, Engineer

6 сентября 2022

Дякую за курс MTCRE. Викладач Олександр Морозов прекрасно подає матеріал. Навчив працювати з multiarea OSPF. Після курсу не виникає питань з налаштуванням ASBR, ABR та Virtual Link. Цікаво зроблені лабораторні роботи, можна зрозуміти коли використовувати статичну маршрутизацію, а коли вже динамічну. RESPECT!

Показать весь отзыв

MTCNA – Network Associate. 1-й уровень. Базовый

22 августа 2022

Дуже дякую за гарний курс і круту подачу від Скорніч Вадима, все дуже соподобалось. Курс був дуже насиченим, інформаціі було багато і дуже практично. Було видно що тренер дійсно виявляв щирий інтерес до нас, говорив дуже багато ньюансів з якими ми можемо стикатися. Давал багато корисних порад, щоб ми могли і на далі вдосконалити свої вміння.

Показать весь отзыв
Олексій
Ответить

MTCSE – MikroTik Certified Security Engineer. 2-й уровень, Engineer

17 августа 2022

Курс навчить вас захищати ваш роутер від атак, познайомить з видами атак, дасть базу по шифруванню і налаштуванню VPN. Класна подача матеріалу, цікаві лабораторні роботи і практичні поради. Тренер готує і до екзамену і дає поради по використанню отриманих знань на практиці.

Показать весь отзыв

MTCSE (Online/Offline) – MikroTik Certified Security Engineer. 2-й уровень, Engineer

15 августа 2022

Цікавий та корисний курс, сильно структуризує знання, особливо по IPsec та Firewall. Тренер показує багато засобів та методів для тестування мережі як самого ROS, так і сторонніх. Дуже добре організовно віртуальне середовище для практики.

Показать весь отзыв

Corp. VPN – Corporate VPN. 2-й уровень, Engineer

13 августа 2022

Курс корисний для тих хто хоче ознайомитись зі всіма перевагами і недоліками VPN мереж які реалізовані в Mikrotik і на практиці реалізувати кейс найшвидшого VPN з'єднання. Тренер з практичним досвідом використання VPN тунелів залюбки відповідає на питання і вміє обгрунтувати інформацію яку подає.

Показать весь отзыв

MTCNA – Network Associate. 1-й уровень. Базовый

11 августа 2022

зручний онлайн-формат курсів. не треба нікуди виїзджати, шукати мешкання, харчування, інше.. (нарешті) прийнятна ціна за сертифікацію. тренер високого класу!

Показать весь отзыв
Олександр
Ответить

MTCNA (Online) – Network Associate (Online). 1-й уровень. Базовый

8 августа 2022

Отличный курс для знакомства с RouterOS а также с продукцией MikroTik. Было не скучно, интересно и даже весело. Спасибо за курс! Обязательно пойду дальше.

Показать весь отзыв