Відгуки про курси

Фільтр по курсах

Вибрані курси

MTCNA (Fast Track) – Network Associate (Fast Track). 1-й рівень. Базовий

9 червня 2021

Очень сжатый курс, без начальных знаний и практического знакомства с Микротиками не рекомендую. Для себя почерпнул новое, тренер показал на практике некоторые приемы, которые очень пригодятся в моей повседневной работе. Отдельная благодарность сотруднице Mikrotik.UA Татьяне, организовавшей информационную поддержку для меня (тренинг несколько раз переносился из-за карантина).

Показати весь відгук
Володимир
Відповісти

MTCNA (Fast Track) – Network Associate (Fast Track). 1-й рівень. Базовий

9 червня 2021

Отличный курс, быстро и самое главное все понятно, тренер Игорь очень хорошо и качественно все объясняет. Узнал для себя много чего нового по настройке Mikrotik.

Показати весь відгук

MTCNA – Network Associate. 1-й рівень. Базовий

4 червня 2021

Очень полезный курс не только для тех, кто планирует работу с оборудованием mikrotik, но и для тех кто уже с ним работает. Преподаватель Вадим Скорнич очень грамотно и доходчиво донес весь материал, рассказал о многих "подводных камнях". СПАСИБО ОГРОМНОЕ!!!

Показати весь відгук
Олександр
Відповісти

MTCNA – Network Associate. 1-й рівень. Базовий

28 квітня 2021

Замечательный курс для тех, кто только начинает свой путь в мир сетевых технологий, в особенности оборудования MikroTik. Спасибо тренеру Вадиму Скорничу за качественно преподнесенный материал и качественную поддержку в обучении! Рекомендую!

Показати весь відгук

MTCEWE – Enterprise Wireless Engineer. 2-й рівень, Engineer

20 квітня 2021

Цікавий курс. Хоча до цього неодноразово налаштовував CAPsMAN, дізнався багато цікавого, і того через що в мене періодично граблі виникали. Дякую тренеру та Мікротік УА за курс.

Показати весь відгук

MTCTCE – MikroTik Certified. 2-й рівень, Engineer

16 квітня 2021

Хороший курс и весьма сложный, я бы рекомендовал на него ити после ROUTING + SWITCHING, а после этого на SECURITY именно в таком порядке. Потому что не понимая маршрутизацию, сложно строить тунели, а не понимая свитчинга сложно понимать как ограничивать трафик :) Поэтому без базовых знаний на этом курсе делать нечего, будете слушать не понимая о чем речь. Жаль мало времени я бы растянул его на недельку этот крус и замешал бы его с сесурити курсом, для знаний было бы полезней.

Показати весь відгук
Александр
Відповісти

MTCNA – Network Associate. 1-й рівень. Базовий

18 березня 2021

Курс MTCNA дуже цікавий і пізнавальний. Не зважаючи на те, що обладнанням MikroTik користуюсь давно, для себе дізнався дуже багато нового і цікавого. Дякую усім організаторам тренінгу, за те що не зважаючи на труднощі - навчання відбулось. Менеджер Тетяна завчасно повідомляла про усі зміни. І ще, я дуже радий, що навчання проходило саме у Львові. Особливо вдячний тренеру Ігору Греськів, за те що чітко та доступно виклав тему курсу і навіть більше, відповідав на усі поставлені запитання, що виникали і детально роз'яснив усі тонкощі та особливості RouteOS.

Показати весь відгук

MTCNA – Network Associate. 1-й рівень. Базовий

16 березня 2021

Чудово збалансований і чітко викладений курс, з можливістю отримати детальні пояснення у певних особливостях та закономірностях при роботі з Mikrotik та RouterOS. Тренером Ігорем Греськівим, як на мене, була проведена плідна робота по детальному поясненні курсу з безліччю лабораторних робіт. Практичних та наочних розяснень готових конфігурацій та рішень, що знаходились віддаленому доступі. Щиро вдячний організаторам за проведення даного курсу у місті Львові.

Показати весь відгук
Ярослав
Відповісти

MTCRE (Fast Track) – Routing Engineer (Fast Track). 2-й рівень, Engineer

16 березня 2021

Відверто не очікував, що курс буде настільки для мене цікавий.
Умови і матеріали проведення курсів дуже хороші (підручні матеріали, блокноти, ручки, проектор, маркерна дошка, від якої тренер практично не відходив), також дуже приємно, що курс проводився українською мовою, що набагато спрощувало сприйняття інформації україномовними слухачами.
Обіди були смачні і проводились в гарному історичному місці Львова, готелі "Жорж" з приємною атмосферою :)
Відносно складності, так не легко. Наприклад, я ніколи не мав справу з динамічною маршрутизацією, загальну теорію ніби розумів, але практики ніколи не мав. Дякуючи нашому тренеру Ігору Греськіву, який, можна сказати все "розжував на пальцях" стало все набагато зрозуміліше.Ні одне запитання не залишалось без відповіді, Ігор охоче все пояснював, що було незрозумілим.Виконували багато лабораторних робіт, як на самих девайсах, так і CHR на віртуалках, і що було ще цікавіше на різних хостингах. Також Ігор багато показував прикладів на своїх робочих системах, що покращувало розуміння примінення даних техологій на практиці.
Мої враження залишились дуже позитивні і сподіваюсь моїх колег так само, так, як ми всі разом спілкувались в процесі навчання)

Показати весь відгук

MTCRE (Fast Track) – Routing Engineer (Fast Track). 2-й рівень, Engineer

15 березня 2021

Доброго Дня! курс проходив для поновлення сертифікату. Оскільки практичні знання невеликі бо один раз налаштував Mikrotik і "забув" про нього бо все працює. Проте поновлювати знання десь треба а курси це набагато ЕФЕКТИВНІШІ за інтернет плюс є сертифікат що засвічує знання! Порада проходити курси і це не реклама а власна думка! Курс сподобався проте для знань треба більше практики! І це маю на увазі Себе!

Показати весь відгук