Аксесуари

Сортувати за

Фільтри

Вибрані фільтри

Ціна, ГРН

Оптичні модулі

Патч-корди

Кріплення

Інше

Оптичні SFP модулі MikroTik S-3553LC20D

Код: A000249

Оптичні SFP модулі MikroTik S-3553LC20D

Pair of SFP modules, S-35LC20D (1.25G SM 20km T1310nm/R1550nm, Single LC-connector) + S-53LC20D (1.25G SM 20km T1550nm/R1310nm, Single LC-connector)

Немає в наявності Під замовлення 1 627,29 грн 1 822,56 грн з ПДВ

Оптичні SFP модулі MikroTik S-4554LC80D

Код: A000250

Оптичні SFP модулі MikroTik S-4554LC80D

Pair of SFP modules, S-45LC80D (1.25G SM 80km T1490nm/R1550nm, Single LC-connector) + S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm, Single LC-connector)

Немає в наявності Під замовлення 2 059,02 грн 2 306,10 грн з ПДВ