Немає в наявності Під замовлення Код: A000247

Оптичний SFP модуль MikroTik S-31DLC20D

Немає в наявності Під замовлення Код: A000247

Оптичний SFP модуль MikroTik S-31DLC20D

Під замовлення

без ПДВ з ПДВ
Retail 554,00 грн 620,48 грн

Як купувати дешевше?

SFP module 1.25G SM 20km 1310nm Dual LC-connector

Якщо ви замовляєте більше 3-х одиниць товару, пропонуємо вам скористатися послугою проєктне рішення

Додаткові послуги

Офіційна гарантія 1 рік

Кваліфіковані технічні консультації

Швидка доставка в будь-яку точку світу

Пропонуємо переглянути схожі моделі

Опис

MikroTik S-31DLC20D - оптичний SFP модуль зі швидкістю передачі даних 1.25 Gbps, призначений для використання з одномодовим оптоволокном (Single Mode) на відстані до 20 км. Дані передаються по двох волокнах в діапазоні 1310 нм. При використанні цих модулів волокна підключаються з двох сторін хрест на хрест. Модуль підтримує функцію DDM.

SFP модулі протестовані та сумісні з обладнанням MikroTik RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN і CCR1036-12G-4S, а також з SFP пристроями інших виробників.

Показати ще

Характеристики

Основні характеристики

  • Формат

    SFP

  • Тип оптоволокна

    SM

  • Конектор

    Dual LC UPC

  • Швидкість передачі даних

    1.25G

  • Довжина хвилі

    1310 nm

  • Відстань

    20 км

  • Діапазон температур

    -40 +70C

Документація та прошивки

  • Специфікація MikroTik S-31DLC20D

Ви молода компанія або величезна корпорація?

Шукаєте проєктне рішення по розробці й модифікації мережевої інфраструктури?

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне проєктне рішення. Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Залишити заявку

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Написати відгук

Жахливо

Погано

Нормально

Добре

Бездоганно