Немає в наявності Під замовлення Код: A000250

Оптичні SFP модулі MikroTik S-4554LC80D

Немає в наявності Під замовлення Код: A000250

Оптичні SFP модулі MikroTik S-4554LC80D

Під замовлення 0,00 грн 2 710,02 грн 2 710,02 грн з ПДВ

Як купувати дешевше?

Pair of SFP modules, S-45LC80D (1.25G SM 80km T1490nm/R1550nm, Single LC-connector) + S-54LC80D (1.25G SM 80km T1550nm/R1490nm, Single LC-connector)

Якщо ви замовляєте більше 3-х одиниць товару, пропонуємо вам скористатися послугою проєктне рішення

Додаткові послуги

Офіційна гарантія 1 рік

Кваліфіковані технічні консультації

Швидка доставка в будь-яку точку світу

Пропонуємо переглянути схожі моделі

Опис

MikroTik S-4554LC80D - пара промислових одномодових оптичних модулів, призначених для організації оптоволоконних 80-кілометрових з'єднань зі швидкістю передавання даних 1.25 Gbps. Оснащені одинарними LC конекторами.

MikroTik S-4554LC80D включає один SFP модуль S-45LC80D та один SFP модуль S-54LC80D:

  • SFP модуль S-45LC80D: 1.25G, одномодовий, 80 км, довжина хвилі T1490 нм/R1550 нм, LC конектор, функція DDM;
  • SFP модуль S-54LC80D: 1.25G, одномодовий, 80 км, довжина хвилі T1550 нм/R1490 нм, LC конектор, функція DDM.

Оптичні модулі протестовані та призначені для роботи з усіма пристроями MikroTik, оснащеними SFP або SFP+ портами.

Робоча температура: від -40°C до +85°C.

Показати ще

Характеристики

Основні характеристики

  • Формат

    SFP

  • Тип оптоволокна

    SM

  • Конектор

    LC UPC

  • Швидкість передачі даних

    1.25G

  • Довжина хвилі

    S-45LC80D: T1490/R1550 nm. S-54LC80D: T1550/R1490 nm

  • Відстань

    80 км

  • Діапазон температур

    -40°C ... +85°C

Документація та прошивки

  • Специфікація MikroTik S-4554LC80D

Ви молода компанія або величезна корпорація?

Шукаєте проєктне рішення по розробці й модифікації мережевої інфраструктури?

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне проєктне рішення. Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Залишити заявку

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Написати відгук

Жахливо

Погано

Нормально

Добре

Бездоганно