Немає в наявності Під замовлення Код: A000246

Оптичний SFP модуль MikroTik S-85DLC05D

Немає в наявності Під замовлення Код: A000246

Оптичний SFP модуль MikroTik S-85DLC05D

Під замовлення

без ПДВ з ПДВ
Retail 398,52 грн 446,34 грн

Як купувати дешевше?

SFP module 1.25G MM 550m 850nm Dual LC-connector

Якщо ви замовляєте більше 3-х одиниць товару, пропонуємо вам скористатися послугою проєктне рішення

Додаткові послуги

Офіційна гарантія 1 рік

Кваліфіковані технічні консультації

Швидка доставка в будь-яку точку світу

Пропонуємо переглянути схожі моделі

Опис

MikroTik S-85DLC05D - багатомодовий оптичний модуль з подвійним LC конектором та довжиною хвилі 850 нм, призначений для організації оптоволоконного підключення на відстані до 550 метрів зі швидкістю передавання даних 1.25 Gbps з функцією DDM.

Пристрій протестований та призначений для роботи з пристроями MikroTik RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S, а також сумісний з SFP пристроями інших виробників.

Показати ще

Характеристики

Основні характеристики

  • Формат

    SFP

  • Тип оптоволокна

    MM

  • Конектор

    Dual LC UPC

  • Швидкість передачі даних

    1.25G

  • Довжина хвилі

    850 nm

  • Відстань

    550 м

  • Діапазон температур

    -40 +70C

Документація та прошивки

  • Специфікація MikroTik S-85DLC05D

Ви молода компанія або величезна корпорація?

Шукаєте проєктне рішення по розробці й модифікації мережевої інфраструктури?

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне проєктне рішення. Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Залишити заявку

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Написати відгук

Жахливо

Погано

Нормально

Добре

Бездоганно