Немає в наявності Під замовлення Код: A000254

Оптичний QSFP+ модуль MikroTik Q+85MP01D

Немає в наявності Під замовлення Код: A000254

Оптичний QSFP+ модуль MikroTik Q+85MP01D

Під замовлення

без ПДВ з ПДВ
Retail 1 306,80 грн 1 463,62 грн

Як купувати дешевше?

QSFP+ module 40G MM 150m 850nm

Якщо ви замовляєте більше 3-х одиниць товару, пропонуємо вам скористатися послугою проєктне рішення

Додаткові послуги

Офіційна гарантія 1 рік

Кваліфіковані технічні консультації

Швидка доставка в будь-яку точку світу

Пропонуємо переглянути схожі моделі

Опис

MikroTik Q+85MP01D - оптичний 40G QSFP+ модуль з довжиною хвилі 850 nm. У вашому розпорядженні 4 незалежних повнодуплексних канали з пропускною здатністю до 10 Gbps на канал та загальною пропускною здатністю 40 Gbps. Забезпечує з'єднання на відстані більше 100 метрів по багатомодовому оптоволокну OM3 (MMF) та 150 метрів по OM4 MMF. Модуль має вбудовані функції цифрової діагностики (DDM), включаючи моніторинг оптичної потужності та працює при температурі до 70°С.

Q+85MP01D розроблений для задоволення найсуворіших умов, включаючи температуру, вологість та EMI перешкоди, тому рекомендуємо його як надійне рішення для всіх ваших 40G QSFP+ пристроїв. Сумісний як із світчами MikroTik CRS326-24S+2Q+RM, так і з QSFP 40G комутаторами та маршрутизаторами інших виробників.

Показати ще

Характеристики

Основні характеристики

  • Формат

    QSFP+

  • Тип оптоволокна

    MM

  • Конектор

    1x12 MTP/MPO

  • Швидкість передачі даних

    40 Gbps

  • Довжина хвилі

    850 nm

  • Відстань

    OM3 Multimode Fiber (MMF) - 100 м; OM4 MMF - 150 м

  • Діапазон температур

    0 +70C

Документація та прошивки

  • Специфікація MikroTik Q+85MP01D

Ви молода компанія або величезна корпорація?

Шукаєте проєктне рішення по розробці й модифікації мережевої інфраструктури?

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне проєктне рішення. Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Залишити заявку

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Написати відгук

Жахливо

Погано

Нормально

Добре

Бездоганно