Немає в наявності Під замовлення Код: A000253

Оптичні SFP+ модулі MikroTik S+2332LC10D

Немає в наявності Під замовлення Код: A000253

Оптичні SFP+ модулі MikroTik S+2332LC10D

Під замовлення

без ПДВ з ПДВ
Retail 7 971,48 грн 8 928,06 грн

Як купувати дешевше?

Pair of bidirectional SFP 10G 10km modules (10G T1270nm/R1330nm, Single LC-connector + 10G T1330nm/R1270nm, Single LCconnector)

Якщо ви замовляєте більше 3-х одиниць товару, пропонуємо вам скористатися послугою проєктне рішення

Додаткові послуги

Офіційна гарантія 1 рік

Кваліфіковані технічні консультації

Швидка доставка в будь-яку точку світу

Пропонуємо переглянути схожі моделі

Опис

MikroTik S+2332LC10D - складається з двох модулів SFP+ 10G. Комплект містить два модулі SFP+, які можна використовувати в якості пари для досягнення робочої швидкості передавання даних до 10G на відстані до 10 км на одному оптичному кабелі.

Довжина хвилі S+23LC10D: Tx 1270 nm/Rx1330 nm; S+32LC10D: Tx 1330 nm/Rx 1270 nm.

Показати ще

Характеристики

Основні характеристики

  • Формат

    SFP+

  • Тип оптоволокна

    SM

  • Конектор

    LC UPC

  • Швидкість передачі даних

    10G

  • Довжина хвилі

    S+23LC10D: Tx1270/Rx1330 nm, S+32LC10D: Tx1330/Rx1270 nm

  • Відстань

    10 км

  • Діапазон температур

    -40 +70C

Документація та прошивки

  • Специфікація MikroTik S+2332LC10D

Ви молода компанія або величезна корпорація?

Шукаєте проєктне рішення по розробці й модифікації мережевої інфраструктури?

Наші фахівці допоможуть підібрати оптимальне проєктне рішення. Залиште заявку, і наш менеджер зв'яжеться з Вами.

Залишити заявку

Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Написати відгук

Жахливо

Погано

Нормально

Добре

Бездоганно